O firmie

Wygrywa ten, kto lepiej zna reguły. Zdobądź wiedzę, a zdobędziesz przewagę.

Chcemy zagwarantować naszym Klientom dostęp do najwyższej jakości szkoleń, prowadzonych na międzynarodowym poziomie przez wykładowców, będących uznanymi specjalistami w swojej dziedzinie.

 

Wiemy, że jedyną drogą do sukcesu to umiejętność szybkiego i sprawnego reagowania na zmieniające się otoczenie gospodarcze. Talent, pracowitość, łut szczęścia – to wszystko decyduje o wygranej. Jednak nawet największy talent i cudowne zrządzenie losu mogą zostać zaprzepaszczone przez nieznajomość reguł. Dlatego korzystając z własnego doświadczenia oraz dostrzegając rosnącą na polskim rynku świadomość konieczności ciągłego kształcenia się, doszkalania i rozwoju, postanowiliśmy dołączyć do grona firm szkoleniowych. Jednak jesteśmy w tym gronie firmą wyjątkową – sprawdź, co nas wyróżnia.

Zdobywanie wiedzy to inwestycja. Dlatego z pełnym profesjonalizmem i odpowiedzialnością podchodzimy do powierzonego nam kapitału.

Powierzając nam swój czas i uwagę, możesz być pewny, że potraktujemy je z należytym szacunkiem. Znamy wartość czasu, dlatego formalności ograniczamy do niezbędnego minimum. Maksymalne natomiast jest nasze zaangażowanie. Dzięki temu działamy sprawnie i szybko. Jesteśmy nastawieni na efektywne rozwiązanie każdego zagadnienia.

Ucz się od najlepszych. Tylko szkolenia prowadzone przez najlepszych wykładowców pozwolą w pełni wykorzystać potencjał Twój i Twoich pracowników.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że o sukcesie szkolenia w ogromnej mierze decyduje prowadzący. Dlatego postanowiliśmy nawiązać współpracę tylko z uznanymi trenerami, którzy zapewnią profesjonalne i efektywne wykorzystanie powierzonego nam kapitału w postaci Twojego czasu, potencjału i chęci. Byliśmy uczestnikami i prowadzącymi w wielu szkoleniach i wiemy jako powinno wyglądać idealne szkolenie, czego oczekują uczestnicy, a co mogą zaoferować wykładowcy.

Twoje potrzeby są dla nas inspiracją. Wysoka jakość komunikacji z Klientem jest dla nas celem samym w sobie, a nie jedynie środkiem do celu.

Mimo, że jesteśmy specjalistami w mówieniu, przekazywaniu wiedzy, chcemy również słuchać i zrozumieć naszych Klientów Jesteśmy nastawieniu na Twoje potrzeby, które traktujemy jako szansę rozwoju, możliwość pełnego spełnienia Twoich oczekiwań. Ponadto z należytą starannością podchodzimy do kwestii wymiany informacji, komunikacji z naszymi Klientami. Dbamy o to, by Klient zawsze posiadał pełne informacje, by żadne pytanie nie pozostało bez odpowiedzi.

Widzimy szanse tam, gdzie inny widzą problemy. Sprawny system organizacji szkoleń pozwala na dużą elastyczność oferty i konkurencyjne warunki współpracy.

Nasza oferta i warunki współpracy są opracowane z myślą o wygodzie i potrzebach Klientów. Standardowe oferta jest więc wypadkową, kompromisem pomiędzy najczęściej spotykanymi potrzebami na rynku. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dostosować ją do Twoich indywidualnych wymagań i możliwości. Jesteśmy otwarci na wyzwania i nowe doświadczenia.

Zaangażowanie w codzienną pracę nabiera pełnego blasku, jeżeli przyświeca mu idea.

Wierzymy, że nasza aktywność w dłuższym okresie czasu nabiera zupełnie nowego, pełniejszego znaczenia. Organizowane przez nas szkolenia pozwalają wielu firmom nadążać za zmieniającymi się zasadami gry rynkowej. Oferujemy wiedzę, która pomoże lepiej wykorzystać potencjał firm. Zdajemy sobie sprawę, że przez nasze działania kształtujemy nie tylko polski rynek finansowy, ale także wpływamy pośrednio na kondycję polskiej gospodarki. Ta świadomość napawa nas dumą, która sprawia, że powierzone nam zadania traktujemy z należytą powagą i najwyższym profesjonalizmem.

Projekt i wykonanie: MOJITO Agencja Kreatywna